Studniówka

Studniówka - fotograf studniówka - kamerzysta na studniówke - fotobijak.pl

Studniówka lub bal maturalny to jedna z pierwszych imprez w dorosłym życiu, dlatego warto postawić na jej jak najlepsze utrwalenie – czy to w formie świetnych fotografii, czy relacji wideo lub teledysku z idealnym podkładem muzycznym, który doskonale odda atmosferę tej nocy. Realizujemy zarówno fotografie grupowe, jak i indywidualne oraz prowadzimy bogatą fotorelacje z imprezy. Dodatkowo, na życzenie możemy dodać usługę wideofilmowania, aby wspomnienia z tej nocy były ciągle żywe.

Fotograf na studniówkę

Fotograf na studniówkę to wbrew pozorom bardzo istotny wybór, ponieważ do wspomnień studniówkowych wraca się jeszcze nie raz z przyjemnością w późniejszym, dojrzałym życiu. Bal maturalny, który odbywa się na 100 dni przed egzaminem maturalnym, może być najwsanialszym wspomnieniem z okresu szkoły średniej. Warto zadbać o to, by te magiczne momenty zostały utrwalone w odpowiedni sposób, aby z łatwością można było do nich wracać.

Kamerzysta na studniówkę

Podczas naszego kilkunastoletniego doświadczenia mieliśmy okazję fotografować oraz nagrywać niezwykle pozytywne i szalone osoby, które wyróżniały się spośród reszty uczestników balu maturalnego. To wspaniałe przeżycie zarówno dla uczniów, jak i ich rodziców. Musimy również przyznać, że także dla nas jest to noc pełna pozytywnych emocji, bo młodość to absolutnie perfekcyjny czas.

Zapoznaj się z naszymi realizacjami i portfolio fotografii studniówkowej oraz balu maturalnego i zobacz jak tworzymy atmosferę tego dnia w obiektywie aparatu lub kamery. Dla nas to również świetna zabawa, bo z uśmiechem patrzymy na świetnie bawiące się młode osoby. Musimy jednak przyznać, że studniówki realizujemy z dużą tęsknotą do szkolnych lat młodości i trochę zazdrościmy wieku wszystkim osobom biorącym udział w balu maturalnym.

Studniówka – nasze realizacje

Sprawdź poniżej kilka zdjęć z realizacji imprez studniówkowych od Fotobijak.pl. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami osobiście, mailowo lub telefonicznie – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Obejrzyj przygotowaną przez nas galerię z wielu bali maturalnych i zdecyduj czy również chcesz w podobny sposób uwiecznić niemalże zakończenie szkoły średniej!

no images were found

Foto Kubek

Podaruj bliskiej Ci osobie kubek z wybraną przez Ciebie fotografią. To świetny sposób na unikalny prezent.

Foto Puzzle

Dostarczone przez Ciebie obrazki, zdjęcia lub rysunki zamieniamy w unikalne fotopuzzle czyli puzzle ze zdjęcia.

Foto Koszulki

Koszulka z ulubionym zdjęciem to nie tylko doskonały prezent ale i świetny i oryginalny dodatek do codziennego ubioru.