Wideofilmowanie

Wideofilmowanie - wideofilmowanie chojnów - teledysk ślubny - fotobijak.pl

Studio filmowe – Fotobijak.pl

W swoim portfolio mamy kilkadziesiąt udanych kreacji związanych z usługą, którą jest wideofilmowanie. Skupiamy się głównie na realizacji ślubów, wesel oraz wideoreportaży z przygotowań do ceremonii, jednak mamy również doświadczenie w nagrywaniu i przygotowywaniu materiałów z imprez plenerowych, sportowych czy koncertowych.

Dzięki naszemu kilkunastoletniemu doświadczeniu oraz w pełni profesjonalnemu podejściu, najważniejsze dla Ciebie chwile będą ujęte w chwytający za serce sposób. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, ponieważ zadowolenie i szczęście naszych Klientów, a więc również i Twoje, to dla nas priorytet.

Teledyski ślubne

Przygotujemy dla Ciebie wspaniały teledysk ślubny z odpowiednim podkładem muzycznym, dzięki czemu będziesz wracać do niego i prezentować go rodzinie i znajomym z ogromną przyjemnością. Będzie to również doskonała pamiątka z jednego z najważniejszych wydarzeń w Twoim życiu. Te piękne emocje dostarczymy we wzruszającym i pełnym radości materiale wideo. Odpowiednio dobierzemy jego długość, aby wzbudzała pozytywne emocje nawet wśród osób, które nie są związane z przeżywanym przez Ciebie wydarzeniem. Poniżej zobaczysz przykład naszego teledysku ślubnego, który powstał na specjalne życzenie pary młodej.

Kamerzysta na wesele

Oprócz skróconych realizacji czy reportaży ślubnych w formie audiowizualnej, możemy również zadbać o to, aby Twoja ceremonia ślubna i weselna była zaopatrzona w kamerzystę. Kamerzysta na wesele z naszego studia wideo i fotograficznego to gwarancja satysfakcjonującej relacji z wydarzenia, które z pewnością będzie jednym z najważniejszych w Twoim życiu.

Dzięki doskonałemu zrozumieniu potrzeb naszych Klientów, postaramy się jak najlepiej oddać wszystkie emocje, które będą towarzyszyć filmowanemu wydarzeniu. Jesteśmy o tym przekonani, ponieważ z każdym Klientem rozmawiamy o jego potrzebach i oczekiwaniach, by finalny efekt był dokładnie taki, jakiego oczekuje. 

Sprawdź sam nasze dotychczasowe realizacje oraz portfolio i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić. Skontaktuj się z nami w dowolny sposób, aby przedstawić swoje oczekiwania. Czekamy na wiadomość od Ciebie! Zamów wideofilmowanie na swój ślub i wesele, a będziesz zaskoczony osiągniętymi efektami.

 

 

 

 

Foto Kubek

Podaruj bliskiej Ci osobie kubek z wybraną przez Ciebie fotografią. To świetny sposób na unikalny prezent.

Foto Puzzle

Dostarczone przez Ciebie obrazki, zdjęcia lub rysunki zamieniamy w unikalne fotopuzzle czyli puzzle ze zdjęcia.

Foto Koszulki

Koszulka z ulubionym zdjęciem to nie tylko doskonały prezent ale i świetny i oryginalny dodatek do codziennego ubioru.